App features

AIP

AIP

Application includes off-line access

In this brief article, we are going to be considering three items that essay writers must be aware of. One, when composing an essay, one has to be creative. Two, they ought to never neglect to take notes. The essays that do not have thoughtful and good essay authors, three should possess must be tossed and forgotten about. Let’s begin and talk about what to look for in another write my paper essay we examine and what each one of these items means.

to all Czech AIP information. You can find here all the necessary information.

Airport database

Airport database

Simple and quick access to all Czech airports and airfileds.

VFR Manual

VFR Manual

New separated VFR Manual replacing czech AIP, VOL III (AD 4).

Application includes off-line access to all Czech AIP information. You can find here all the necessary information.

1 2 3

News

Dostupnost dat

22/05/2014

Dne 22.5.2014 opravena dočasná nedostupnost dat na straně serveru ŘLP, uživatelům se omlouváme. Autoři.

Nová verze iAIP 1.3 s VFR příručkou

03/05/2014

New iAIP 1.3 version with VFR manual. New separated “VFR Manual” released by ANS Czech Republic has replaced Czech AIP ČR, VOL III (AD 4) with complete overview of rules and procedures important for VFR traffic in FIR Praha, information about VFR aerodromes and a selection of information important for VFR traffic on IFR aerodromes.

Nová verze iAIP 1.3 s VFR příručkou čeká na schválení Applem

28/04/2014

New iAIP 1.3 version with VFR manual waiting for Apple approval. New separated “VFR Manual” released by ANS Czech Republic replacing Czech AIP ČR, VOL III (AD 4) with complete overview of rules and procedures important for VFR traffic in FIR Praha, information about VFR aerodromes and a selection of information important for VFR traffic […]

Křišťálová Lupa 2013 Award

10/10/2013

iAIP.cz application nominated for Křišťálova Lupa 2013 award. You can vote at http://kristalova.lupa.cz/hlasovani/?setSubjects=469

Nová verze iAIP CZ 1.1

20/01/2013

Na základě mnoho podnětů od uživatelů byla implementována první sada požadavků a nápadů: uvítací obrazovka, úplné názvy souborů, fullscreen, tisk, rotace na iPhone s iOS6, oprava limitu na velikost PDF 10MB, který způsoboval nedostupnost souboru VOC Letňany (přesto upozorňujeme, že načítání VOC LKLT trvá několik sekund).

Comments

"Proč se neaktualizuje mapa LKLT VOC? V AIPu je nová již od prosince. Můžu věřit ostatním datům?"

Cukista

"iAIP.CZ je skvělá pomůcka. Ale změny nejsou příliš aktuální. AD LKSZ má od 7.2.2013 význačnou změnu, která k 19.2.2013 není v aplikaci zahrnuta. Petr"

Petr

"Aplikace super, ale uvítal bych možnost manuálně downloadovat konkrétní stránku. Například VOC LKLT je stará a ani v případě, že se stáhnou jiné stránky, tahle stará tam zůstane. Stejně tabulka východů a západů slunce je v iAipu rok stará."

Robin

"Nova VFR priblizovaci mapa pro LKLT stale neni k dispozici i kdyz nova je jiz od 1.12.12 v AIP Jako namet pro dalsi aplikaci navrhuji IBS ktery bezi na webu ibs.rlp.cz Moznost vyplnit a poslat FLP kdekoliv online plus rovnou vygenerovat .pdf s pripravou pro let by bylo skvele a predpokladam i dobre prodejne :-)"

Ace2

"dik autorum, s pripominkami souhlas a v Novem roce mnoho stesti,zdravi a dalsich fantastickych napadu pro vsechny vzduchem postihnute"

otas

"Aktualizace dat nejak nefunguje, zmena na AD LKLT platna od 13.12. se neprojevila. Takze zbytecne vyhozene penize za aplikaci ktere se neda duverovat. Na webu RLP jsou data aktualni."

Martin

"Můžeme se těšit taky na Androidí verzi?"

Petr

"Děkujeme všem za podnětné připomínky. K dalšímu rozvoji aplikace. V nejbližší verzi se pokusíme přidat podporu rozlišení iPhone 5 a doprogramovat možnost tisku. Výhledově se pokusíme s úřady domluvit integraci L předpisů a pokrytí SK a dalších zemí. Určitě zvážíme i další podněty: zobrazování aktuální pozice na VFR mapě, přepínání stránek, on-line počasí, verze pro Android, intuitivnější názvy dokumentů, PDF digitálně podepsané ŘLP."

Autoři

"Presne tak, nasiel, videl, kupil, all in one, super aplikacia. Este tak SK a mozem si lietat kde chcem..."

Stanislav

"Bude aj SK verzia ?"

Juraj

Save comment
Add comment